+420 732 357 419
Nám. 14. Října 1307/2, 150 00 Praha 5

O nás

Domů / O nás

Společnost Renturi s.r.o. je provozovatelem nestátního zdravotnického zařízení, které vzniklo v roce 2009. Primárním důvodem vzniku bylo zajištění služeb v oblasti závodní a pracovně lékařské péče a výkonu praxe praktického lékaře v areálu společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech, s.r.o. v nošovické průmyslové zóně.

Renturi s.r.o. zaměstnává profesionální odborníky převážně z oboru pracovního a všeobecného lékařství, kteří jsou specialisté na výrobní a automobilový průmysl. Náš tým se aktuálně skládá zhruba z dvacetičlenného zdravotního personálu a dále se rozrůstá.

Naši vysoce kvalifikovaní lékaři mají atestace:

Veškerý náš zdravotní tým disponuje příslušnými osvědčeními a atestacemi včetně praktické zkušenosti z akutní péče a neustále se vzdělává dle aktuálních trendů a inovativních metod.

Ve specializovaných oblastech spolupracujeme také s Fakultní nemocnicí Ostrava - Poruba, s Nemocnicí Frýdek-Místek, dále se dvěma pracovišti v oblasti oční specializace. 

Jsme specialisté:

Naši lékaři a sestry aplikují v praxi zákon č. 372/2011 Sb., O zdravotních službách a zákona č. 373/2011 Sb., O specifických zdravotních službách včetně jejich praktické aplikace.